مبین کالر

موسی محمودزاده ، نقاش ساختمانی با تجربه‌ای است که به مدت 26 سال در زمینه نقاشی ساختمان فعالیت دارد. انواع رنگهای دکوراتیو، میکروسمنت، طرح استوکو، رنگ روغنی و پلاستیک، آکرولیک را به بهترین شکل اجرا می کند. تمام مواد مصرفی از نظر کیفیت واستاندارد وبرند روزهستند اگر رنگ‌های دیوارهای خود را تغییر دهید و به آن ظاهری جذاب و متفاوت ببخشید، می‌توانید به موسی محمودزاده اعتماد کنید.

هنر را بر روی دیوارهای خود اجرا کنید. او همچنین در همکاری با افراد حرفه ای در زمینه های مختلف مانند، بازسازی، کنافکاری، برقکاری، کاشی کاری و لوله کشی نیز فعالیت می کند.

از کیفیت کارش و اخلاق حرفه ای مطمئن شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نمونه کارها، می‌توانید به سایت شخصی موسی محمودزاده مراجعه کنید.

راه ارتباطی

پشتیبانی

ساعت کاری

8 صبح – 5 عصر

سفارش انلاین

مبین کالر

نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان مبین کالر
نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان مبین کالر

گروه نقاشی ساختمان مبین کالر در حال حاضر در شهر تهران و کرج دارای نیرو بوده و قادر است به تمام نقاط کشور نیرو برای ارائه خدمات ساختمانی اعم از نقاشی ساختمان ، گچ کاری ، رنگ کاری ساختمان ، تمیزکاری و غیره اعزام کند. این گروه ساختمانی در چشم انداز 26 ساله خود ، تبدیل شدن به بزرگترین کلینیک ساختمانی را هدف گذاری کرده است. با توجه به رضایت ارزشمند مشتریان ، گروه نقاشی ساختمان مبین کالر سالیانه از مشتریان ثابت خود نظر سنجی کرده و علایق و سلایق مختلف آنها را با بهترین شکل ممکن در برنامه های آتی خود لحاظ می کند.

سفارش آنلاین نقاشی ساختمان و دریافت قیمت از بهترین متخصص‌های نقاشی ساختمان شهر تهران (استان تهران)