negative space messy vertical pa

به اشتراك بگذاريد!

میکروسمنت؛ پوشش جدیدی که هیچ سطحی به آن نه نمی‌گوید!
اگر برخلاف سهراب سپهری از «سطح سیمانی قرن» نمی‌ترسید و دوست دارید با تمام یا برخی از ظواهر دنیای مدرن آشتی کنید، پوشش میکروسمنت انتخاب مناسبی برای شما است.

اخت شدن با این پوشش چندان سخت نیست، چون به‌راحتی روی سطوح فعلی خانه شما اجرا می‌شود و به ساخت‌وساز و تخریب و بنایی نیازی ندارد. البته برای استفاده از این پوشش باید نکات و شرایطی را بدانید که در ادامه با تمام آن‌ها آشنا می‌شوید.

ویژگی میکروسمنت که باعث می‌شود آن را انتخاب کنید.
به غیر از ترند شدن و ظاهر مدرن، میکروسمنت ویژگی‌ها و مزایایی دارد که دانستن آن‌ها به شما کمک می‌کند تا شک و تردید برای انتخاب این پوشش را کنار بگذارید. در ادامه با ۷ مزیت و ویژگی میکرو سمنت آشنا می‌شوید:

1.اجرای سریع و کم دردسر

از نظر سرعت اجرا و عدم نیاز به نیروی متخصص و تجهیزات سنگین، میکروسمنت رقابت تنگاتنگی با کاغذدیواری و پوشش‌های مشابه دارد. اجرای این پوشش برای یک سطح، به ۱ یا نهایتاً ۲ نفر بیشتر احتیاج ندارد. مخلوط کردن مواد سازنده میکرو سمنت با سرعت بالایی اجرا می‌شود و بلافاصله پس از مخلوط کردن، می‌توان از آن استفاده کرد. همچنین این پوشش پس از اجرا به‌سرعت خشک می‌شود و سطح موردنظر قابل‌استفاده خواهد بود.

2.بدون درز بودن و نظافت آسان

این ویژگی میکروسمنت اهمیت زیادی برای خانم‌های خانه‌دار دارد؛ چون تمیز کردن هر کدام از پوشش‌های کف و دیوار دردسرهای خاص خود را دارد و به جرئت می‌توان گفت که میکرو سمنت بیشتر این دردسرها را ندارد. بدون درز و یکدست بودن این پوشش باعث می‌شود که روی آن محلی برای جمع شدن کثیفی به وجود نیاید. همچنین نظافت آن به‌سادگی و تنها با استفاده از آب و شوینده‌های ملایم انجام می‌شود.

White Simple Creative Quote Facebook Post 20240517 220130 ۰۰۰۰